Günlük Doğal İnek Sütü, Hanımeli Çiftliği: Organik Yumurta, Köy Tavuğu ve Günlük Taze Süt

Günlük Doğal İnek Sütü

Günlük Doğal Süt

Hanımeli Çiftliği olarak; Akören'den getirdiğimiz günlük doğal çiftlik sütünü sizlerle buluşturuyoruz. Sütümüz hiçbir işlem görmemiş, pastörize edilmemiş, çiftlikten çıktığı doğal haliyle sizlere servis ediliyor. Sütümüz arazimizde yayılan doğal beslenen ineklerimizden günlük olarak taptaze sağılarak siparişleriniz iletiliyor. Doğal günlük sütümüzün içerisinde hiçbir katkı maddesinin olmaması ve günlük olarak çiftliğimizden sağılması sizlere gerçek sütün tadını verecektir.

Hazır sütün içindeki solitin gibi birçok zararlı koruyucu katkı maddesi, hem sağlığınıza hemde damak tadınıza zarar vermektedir. En besleyici besin öğelerinden olan sütün, günlük taze ve doğal süt olarak tüketilmesi önemlidir.

Günlük Taze Doğal Süt

Yüksek Kuru Madde Oranı

Sütteki kuru madde oranı süttün içerik bakımından ne kadar yoğun olduğunun göstergesidir.

  • Enerji Değeri (Kcal) 72,6
  • Protein (g) 3,91
  • Karbonhidrat (g) 4,56
  • Kalsiyum (mg) 120

Yüksek Yağ Oranı

Sütten yapılan yoğurdun yağ oranında, sütün yağ oranı belirleyicidir. Hanımeli Çiftliğinde üretilen günlük doğal teze sütün 4.0-4,6 (Ortalama 4,3) yağ oranına sahiptir.

Hijyen Standartlarına Uygunluk

Hanımeli Çiftliğinde üretilen sütlerimiz tüketiciye soğuk zincirde ulaşmakta, işletmemiz gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı yetkililerince düzenli olarak denetlenmektedir.

Eşsiz Yoğurt Kalitesi

En iyi sonuç için, yüksek kuru madde ve yüksek yağ oranına sahip sütümüzü şubelerimizden  ücretsiz edinebileceğiniz maya (sütümüze ait ve tamamen doğal) ile mayalayın.

sütgünlük sütdoğal sütinek sütüçiftlik sütüdoğal çiftlik sütüorganik inek sütüorganik sütdoğal inek sütü